MENU
Logo Made in Germany IRAN PLAST 2017

Reifenhäuser Blown Film GmbH

شماره غرفه: 38 C22

www.reifenhauser-bf.com
jutta.kaiser@reifenhauser-bf.com

درباره ما


خطوط فیلمهای دمشی Reifenhäuser برای راندمان بالا، کیفیت و سهولت عمل است. شما می توانید فیلم های مونو(تک لایه) تا11 لایه را با بالاترین کیفیت، برای همه چیز از برنامه های کاربردی بسته بندی ابتدائی تا فیلم های مانع (barrier) بسیار پیچیده و فیلم های کشاورزی را تولید کنید. خطوط ماژولار ما می توانند تمام مواد خام معمول مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی آمید، EVOH، PET، ionomers، پلیمرهای زیستی و غیره را پردازش کنند.


محصولات و خدمات

نسل جدید خط تولید فیلمهای دمشی EVO با تمرکز بر کاهش پیچیدگی در زمینه تعمیر و عملیات نگهداری و تمیزکاری ایجاد شده است. عناصر عامل عملکردی ساده، همراه با سطوح روشن و مرتب، پایه ای برای بهره وری مطلوب را تشکیل می دهند. با سیستم مدولار ما خطوطی را ایجاد می کنیم که به شما اجازه تولید فیلم با بالاترین کیفیت، قابل اعتماد، کارآمد و انعطاف پذیر را میدهد. این به شما امکان به وجود آوردن استانداردهای جدید را میدهد.
EVO Ultra Flat

EVO Ultra Flat

دمشی است. به خصوص در تبدیل این فیلم ها می توانند مشکلات جدی ایجاد کنند. با EVO Ultra Flat (فوق العاده تخت) که دارای حداقل کشش فیلم از طریق رول های گرمایش وخنک کننده در قسمت take-off system، امکان ساخت یک وب کاملا صاف برای پیچاندن و تبدیل بعدی وجود دارد. بهره وری افزایش یافته تمام زنجیره را پوشش می دهد. تمام مراحل تولید فیلم بسته بندی مانند لمینیت، چاپ و چسبندگی، به وضوح از تخت بودن بهینه وب استفاده می کنند.

EVO Ultra Die

EVO Ultra Die

EVO Ultra Die
Reifenhäuser در K2016 استاندارد جدیدی را در طراحی دای هد (Die head) برای فیلمهای دمشی مانع (barrier) رو نمایی کرد. نتیجه این طراحی باعث بالاترین سطح انعطاف پذیری از لحاظ نسبت لایه و ویسکوزیته در تولید فیلم مانع (barrier) است. کانال های جریان در دای هد حدود 70٪ کوتاهتر نسبت به طرح های شناخته شده است.
آنها با توجه به توزیع کانال جریان هوشمند، فشرده ترین طراحی را در بازار ارائه می دهند. با استفاده از

EVOLUTION Ultra Stretch

EVOLUTION Ultra Stretch

EVOLUTION Ultra Stretch
کشش در حال حاضر در سیستم پرتاب (take-off system) یک خط فیلم دمشی توسعه منحصر به فرد از Reifenhäuser است. این به مشتریان ما یک راه آسان برای تولید فیلمهای نازکتر با همان خواص و یا خواص بهتر برای برنامه های متعدد می دهد. به علت کشش بیشتر فيلم آمورف، فرآيند ثبات بالا حاصل مي شود. این فرایند با استفاده از حرارت اولیه از فیلم تولید شده و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تماس ها

نشانی
Reifenhäuser Blown Film GmbH
Cornelius-Heyl-Str. 49
67547 Worms
Germany

تلفن: +49 6241 902-0
فکس: +49 6241 902-100

Alfred Menhart
Area Sales Manager
تلفن: +49 6241 902216
alfred.menhart@reifenhauser-bf.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
ARBURG GmbH + Co KG
شماره غرفه: 38 C23